Вибираючи компанію, яка буде займатися юридичними питаннями Вашої фірми, перш за все, необхідно звернути увагу на її досвід роботи на ринку правових послуг, кількість виграних справ і, звичайно ж, склад команди.

«Діалог» - це не просто офіс з юристами, це команда, консалтингово-правова група, що працює більше 10 років як єдиний механізм.

Головне наше завдання - задоволений клієнт. Довіра, оперативність, конфіденційність, цілодобова підтримка - це “Діалог”. У нас є як основний склад юристів і аудиторів, так і наші асоційовані партнери, які залучаються нами на договірних відносинах

Москаленко Денис Федорович (6.04.1980) Адвокат з 2005р.

Досвід успішної роботи за фахом в державних органах, в наслідку в комерційних структурах. Навички раціональної організації і успішного налагодження роботи юридичних відділів підприємств. Створення та участь в управлінні і функціонуванні юридичної фірми. Навички проведення аналізу правового, фінансово-економічного стану підприємства, налагодження роботи юридичного відділу підприємства в питаннях взаємозв'язку з іншими підрозділами підприємства, участь в бюджетному плануванні.

Здійснення проектів по злиттю і поглинанню підприємств, передпродажний аналіз підприємств з точки зору фінансово-господарського та юридичного стану.

Досвід професійної та трудової діяльності: робота в правоохоронних органах, органах податкової служби, робота керівником юридичного відділу групи компаній, організація роботи та керівництво юридичною фірмою.

Лях Ольга Володимирівна - директор Консалтинго-Правової Групи "Діалог" - судовий експерт за фахом дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності.

Маруфенко Ольга Євгенівна - Адвокат Досвід успішної роботи в галузі права – 18 років, в тому числі на посаді начальника юридичного відділу – 15 років, на державній службі – 15 років.

Досвід успішної роботи на керівних посадах в сфері державної служби, зокрема в органах податкової служби. Досконале знання податкового законодавства і, відповідно, роботи податкової служби та в цілому контролюючих і правоохоронних органів.

- розробка процедур і положень по компанії, внутрішніх нормативних актів;
- правова експертиза договорів поставки, купівлі-продажу, на реалізацію продукції, надання послуг, контракти ЗЕД, кредитні договори, договори застави, оренди (будівель, землі);
- захист авторських прав, інтелектуальна власність;
- оформлення прав власності на нерухоме майно, узгодження перепланувань приміщень в БТІ;
- корпоративне право, реєстрація змін до установчих документів

- реєстрація підприємств, створення філій;

- судова практика по різних категоріях справ, в т.ч по трудових спорах, претензійно - позовна робота, робота з судами (судами загальної юрисдикції, адміністративними, господарськими);

- представлення інтересів компанії в податкових, правоохоронних та інших органах державної влади;

- антимонопольне законодавство, екологічне законодавство;

- робота з виконавчими службами.

Загорський Денис Дмитрович, 10.02.1993 р.н. - Юрист

У 2015 році закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Аспірант кафедри адміністративного права Запорізького національного університету.

Два роки стажу юридичної практики.

Фундаментальні знання в галузях господарського, цивільного, трудового та адміністративного права.

Досвід судової роботи і взаємодії з різними контролюючими органами, включаючи податкову службу. Досвід юридичної роботи на державному науково-виробничому металургійному підприємстві, вирішення питань юридичного характеру, які виникають в процесі господарської діяльності підприємства, в тому числі ведення договірної та судово-претензійної роботи, вирішення корпоративних справ. 

Бочар Оксана Павлівна - консультант бухгалтерського і податкового обліку.