Новини

Что нужно знать, чтобы сделать свой бизнес по франчайзингу

21 декабря за инициативой народных депутатов в Раду принят на рассмотрение «Закон про франчайзинг» в которые создали: член политической партии "НАРОДНИЙ ФРОНТ" Кирш Александр Викторович, народный депутат Кужель Александра Владимировна, Яценко Антон Владимирович, Галасюк Виктор Валерьевич, Романовский Александр Владимирович.

Опубліковано: 30.12.2017

Приобретение недвижимости

Осуществляя самостоятельные операции с недвижимостью, клиент может быть заложником спорных ситуаций

Опубліковано: 22.12.2017

 Адвокатське Об'єднання "Діалог" надає консультаційні послуги в сфері юриспруденції та фінансів. Ми володіємо необхідними ресурсами і досвідом для індивідуального і комплексного підходу до кожної справи, а також забезпечуємо виконання поставлених перед нами завдань в повному обсязі. Ми завжди враховуємо специфіку ситуації і не допускаємо формального ставлення до нашої роботи.

Реалії сьогоднішнього підприємницької діяльності найчастіше змушують виходити за межі правового консалтингу в зв'язку з чим, наша компанія пропонує не тільки юридичні, але і бізнес рішення з супроводом їх впровадження в господарську діяльність клієнта.

При необхідності і за узгодженням з клієнтом ми здатні в найкоротші терміни залучати вузькоспеціалізованих фахівців для вирішення будь-яких завдань, які можуть виникати в процесі господарської діяльності.

Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому цінуємо наших клієнтів і докладаємо всі зусилля для отримання позитивного результату в поставленому перед нами завданням. 

Наш підхід до роботи гарантує клієнтам найвищу якість наданої допомоги!